м. Одеса,

вул. Богдана Хмельницького 2

 

+38(067) 488-67-69

+38(050) 333-46-47

ТОВ «СТІМ-ГРУП» - сучасна компанія, iз світовим досвідом в галузі технічного теплоізоляції. Наші замовники є найбільшими підприємствами в промисловій галузі таких країн як Україна, Росія, Грузія, Молдова і Польща.  

Компанія спеціалізується на виконанні робіт по влаштуванню теплової ізоляції, трубопроводів, резервуарів, ємностей і технологічного обладнання будь-якої складності на різних об'єктах промислової галузі. При виконанні теплоізоляційних робіт ми використовуємо тільки сучасні матеріали і обладнання що дозволяє нам виконувати роботи на рівні європейських стандартів. 

Основними видами діяльності нашої компанії є: Монтаж і ремонт технічної теплоізоляції будь-якої конфігурації і складності. Виробництво виробів з металу будь-якої складності для покривного шару теплоізоляції (кожуха, відводи, трійники, термобокси і т.д.). Виробництво базальтових циліндрів різних діаметрів і товщини. Комплексна поставка теплоізоляційних матеріалів на об'єкт. Наші Співробітники допоможуть Вам підібрати найбільш ефективний теплоізоляційний матеріал по співвідношенню ціна якість. Також одним з напрямків компанії ТОВ «СТІМ-ГРУП» є Енергозбереження в Багатоповерхових і Приватних будинках: Проведення енергосервісного аудиту.
Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image