м. Одеса,

вул. Богдана Хмельницького 2

 

+38(067) 488-67-69

+38(050) 333-46-47

Резервуари як ємності для зберігання або витримки сировини і готового продукту є невід'ємною частиною більшості сучасних виробництв. У резервуарах зберігають як правило рідкі або газоподібні матеріали, які вимагають суворого дотримання температурного режиму. 

Якщо температурний режим всередині резервуара не відповідає заданим температур, то якість зберігається продукту може зіпсуватися, втратити свої властивості або погіршити здатність до подальшої його транспортуванні.  Правильна, а найголовніше якісно виконана ізоляція є визначальним фактором у збереженні заданого температурного режиму і якості збереження продукту.  При виробництві теплоізоляційних робіт необхідно врахувати наступне:      Ізоляція для резервуарів повинні виконуватися тільки на стіни і дах конструкції, тобто з зовнішньою поверхнею.     

Перед тим як приступити до теплоізоляційних робіт, необхідно звернути увагу на предмет взаємодії конструкції резервуару з елементами теплоізоляції (всі види навантаження на елементи резервуара, в тому числі і на опори, температурні режими).

 

 

 

Изоляцiйний шар.

  • Базальтові плити За рахунок високої щільності (від 60кг / м.куб.) Плити добре зберігають свою форму і можуть використовуватися з меншою кількістю кріпильного бандажа, що не погано може заощадити в кошторисі на несучих конструкціях. Плитний матеріал добре використовувати на резервуарах великих діаметрів.

  • Мати базальтові Завдяки гнучкості матів і їх невисокою щільності, ними можна утеплювати резервуари малих діаметрів і криволінійні поверхні.

  • Рулонний спінений каучук Даний матеріал має неймовірну еластичність і може повторити будь-яку форму ізольованої поверхні, ніж виключає утворення «містків холоду». Чудово підходить для резервуарів з зберіганням продукту з негативними температурами, а також існує величезний асортимент виробів зі спіненого каучуку для позитивних температур до + 150ºС.

  • Плити пінополістирольні Полістирол або пінопласт добре себе зарекомендував на малих і негативних температурах. Це по праву найдешевший матеріал, який зможе зберегти холод в резервуарі не дозволяючи зовнішнім факторам впливати на температурний режим продукту.

 

Покровний шар.

  1. Профнастил Один з найбільш популярних матеріалів, використовуваних в якості покривного шару при теплоізоляції резервуарів. За рахунок хвилі в конструкції вироби, що виконує роль ребер жорсткості, покровной шар з профнастилу можна використовувати на резервуарах різних габаритів, і цілісність конструкції служитиме Вам багато років. А з урахуванням того, що сьогодні на ринку є величезний вибір форм, розмірів і кольорів профнастилу, то зовнішній вигляд резервуарів можна виконати урахуванням всіх побажань замовника.

  2. Картини з тонколистового гладкого металу Під словом тонколистовой мається на увазі товщина металу до 1мм. Такі картини виготовляються з різного роду метала, найбільш популярні в застосуванні оцинковані, алюмінієві, нержавіючі і алюмоцинкових вироби. Кожен з матеріалів має свою позитивні характеристики і застосовується в залежності від умов експлуатації резервуара, а також вимог і побажань замовника.

 

Фото теплоизоляцii резервуарiв:

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image