м. Одеса,

вул. Богдана Хмельницького 2

 

+38(067) 488-67-69

+38(050) 333-46-47

Теплоізоляція трубопроводів значно зменшує втрати теплової енергії, надійно захищає трубопроводи від впливу агресивних і хімічних середовищ, має стійкість до мікроорганізмів і цвілі, і захищає трубопровід від зовнішніх атмосферних і механічних впливів. Трубна теплоізоляція забезпечує захист трубопроводів від утворення конденсату і виникнення корозії труб і устаткування під ізоляцією.


Циліндри.


Базальтові: Клас горючості: НГ (повністю не горючий)
Температура застосування: до +250 ºС
Коефіцієнт теплопровідності: при + 20ºС не більше 0039 Вт / м • ° С
Пінополістирольні: Клас горючості: Г3 (середньої горючості)
Температура застосування: від -140 ° С до +70 ºС
Коефіцієнт теплопровідності: при + 20ºС не більше 0037 Вт / м • ° С


переваги:
Швидкість монтажу (циліндри виготовляються довжиною 1000 мм. І складаються з сегментів, що істотно скорочує час, витрачений на монтаж).
Точний розмір (внутрішній діаметр повністю відповідає діаметру труби, тим самим виключає зазори між трубою і ізоляцією, що в свою чергу
не дає з'явитися теплові містки.


Відповідність форми (тому що циліндри вирізаються з цільного блоку, вони мають точну
геометрична форма, яка зберігається протягом усього терміну служби циліндра і відповідно дозволяє збільшуватися
тепло втрат через провисання).


Багаторазове використання (завдяки високій щільності циліндрів і відсутності деформації, циліндри можливо демонтувати для заміни або обслуговування труби, з подальшим монтажем назад на місце). Великий діапазон розмірів (діаметр циліндра може бути від 15мм. До 720мм. З кроком в 1 мм. І товщина ізоляційного шару від 20мм. До 100мм. З кроком в 10мм).
Термін служби до 10 років.
Можливість виготовлення з покривним шаром з армованої фольги.

недоліки:
Терміни виготовлення (В зв'язку з тим, що циліндри виробляються безпосередньо під замовлення, терміни на їх виготовлення можуть варіюватися в залежності від обсягів і завантаженості виробництва). Вартість (Ціна одного погонного метра циліндра буде коштувати дорожче ніж ізоляція
рулонний матеріал. Хоча якщо порівнювати різницю в терміні служби цих виробів, то до недоліків циліндрів їх вартість важко віднести, тому що один метр в рік в результаті обійдеться дешевше).


Складність в монтажі відводи (За умови виготовлення циліндрів довжина 1000мм, для ізоляції відводів і інші вигини труби потрібно значна кваліфікація монтажника для поділу прямого вироби на правильних сегменти з подальшим виключенням освіти теплових містків).

 

рулонний ізоляція

Клас горючості: НГ (повністю не горючий)
Температура застосування: до +1000 ° С
Коефіцієнт теплопровідності: при + 20ºС не більше 0039 Вт / м • ° С

Сьогодні на ринку теплоізоляційних матеріалів присутній величезний асортимент рулонної ізоляції. Є з покриттям з фольги, армована сітка, прошита склотканина, з поперечними прорізами (ламелі), і багато інших варіанти. Але всіх їх поєднує загальні переваги та недоліки при використанні на трубопроводах.


переваги:
Температурний діапазон (Є найменування матів, здатні витримати температури до +1000 ° С). Універсальність (С одного рулону можна ізолювати різні діаметри труб, а якщо залишиться частина рулону, можливо застосувати на плоскі поверхні.)
Зручність монтажу (можливо здійснювати локальний ремонт ізоляції на невеликих ділянках)

недоліки:
Деформація (Згодом має властивість провисати, що призводить до утворення теплових містків і в результаті до збільшення тепла втрат). Термін служби (Через неможливість зберігати форму протягом довгого часу, ефективний
термін служби зменшується в рази в порівнянні з циліндрами. Хоча властивості самого матеріалу залишаються незмінними).
Форми (При ізоляції трубопроводів діаметром менше 89мм, важко, а в деяких випадках не можливо домогтися повного прилягання матеріалу до поверхні, що знову-таки призводить до збільшення тепло втрат.)

спінений каучук

Ізоляція зі спіненого каучуку існує як в рулонному виконанні, так і в циліндрах. З самоклеющейся основою і без неї. З покривним шаром з алюмінію і різними полімерними покриттями. Вона добре себе зарекомендувала на холодопроводах, а також на трубопроводах і обладнанні з невеликими температурами.


переваги:
Великий сортимент (Великий вибір продукція, в рулонах, мати і циліндри з різними покривними шари).
Негативні температури (Один з кращих матеріалів на ринку України для застосування на негативні температури, не боїться конденсату і вологи)

недоліки:
Доставка (Так як матеріал не проводитися на території України, буває затримки по доставці).
Вартість (вартість матеріалу від виробника в Євро і зі збільшенням курсу його ціна стала кусатися).
Варіанти рішення, покривний шар:
Склопластик, фольма-Тканина, Фолій-Пергамин, Виріб з металу (Оцинковка, Алюмоцинк, Алюміній, Нержавейка)

Фото теплоізоляції трубопроводів

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image