м. Одеса,

вул. Богдана Хмельницького 2

 

+38(067) 488-67-69

+38(050) 333-46-47

На кожному підприємстві існують такі елементи як запірна арматура. На жаль, багато не беруть до виду такий важливий фактор як їх ізоляція. Так як запірна арматура найбільш обслуговується елемент з усієї ділянки з теплоносієм, часто їх не ізолюють через небажання порушувати цілісність конструкції теплоізоляції. 

Спеціально для таких цілей, нами були розроблені «термобокси» - швидкознімна теплоізоляційний короб для ізоляції запірної арматури, фланцеві з'єднання, засувки та інші елементи. Також ми виготовляємо «термочохли» в м'якому виконанні для тих же цілей. Принадність таких виробів в тому, що при необхідності обслужити або замінити один з елементів, немає необхідності залучати фахівець для демонтажу і надалі монтажу цілого ділянки ізоляції, а керівні органи елемент (вентиль, датчики, крани) залишається у вільному доступі. 

Можна легким рухом руки відкрити засувки або відстебнути липучки якщо це м'який термочехол, обслужити запірну арматуру або інший елемент, і знову з такою ж легкістю все встановити на місце. При цьому ізоляція даних елементів скоротить до 40%, що залишилися тепловтрат.

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image