м. Одеса,

вул. Богдана Хмельницького 2

 

+38(067) 488-67-69

+38(050) 333-46-47

1. Теплоізоляція трубопроводів опалення та гарячого водопостачання - як показують розрахунки, при проходженні гарячої води по неізольованому трубопроводу від котельні до пункту призначення, теряється близько 25% тепла. Вихід з такої ситуації єдиний - утеплення труб опалення спеціальними матеріалами. Теплова изоляція обладнання та трубопроводів істотно знижує втрати тепла та енергії. От типа и качества теплоизоляции, що використовується для утеплення трубопроводів опалення, залежить температура радіаторів в квартирі. Матеріал, з якого виготовлені батареї, істотно не впливає на підвищення температури в домі. Тому своєчасна і якісна теплова изоляція трубопроводів може справитися з цією задачею, забезпечуючи: Економія фінансових витрат на придбання енергоносіїв; Захист від можливих промерзання труб; Підвищення температури в квартирі; Захист поверхонь трубопроводу опалення від впливу зовнішніх факторів.

2. Теплоизоляция стен. Головна причина, за якою в домі стає холодно - це втрата тепла. Проісходить це частіше всього з-за того, що стіни в приміщенні не утеплені. Особливо гостро така проблема відчувається в старих будівлях, де самі по собі стінки дуже тонкі. Взаємно, незалежно від того, в старому домі ви живете, або в новобудові, утеплювати стіни потрібно. Краще всього це робити, звичайно ж, ще на етапі будівництва, але якщо цей момент був упущений, то досягнутий упущений можна буде і під час експлуатації.

3. Теплоизоляция кровли - важливий елемент комплексної задачі зниження теплопотерю будівель. Обстеження будованих радянських часів показує, що сопротивлення кровельної теплопередачі не відповідає сучасним вимогам щодо енергоефективності будівель. Цель - підвищити значення мінімуму в три рази в порівнянні з попередніми нормами. Виконати такі жорсткі умови можливо за допомогою сучасних технологій та теплоізоляторів.

4. Теплоізоляція полів - знижує ваші витрати на опалення житла і помітно поліпшує умови проживання. Для сучасного пола теплоізоляція особливо важлива, так як в його конструкціях, які розміщені горизонтально, теплопередача або як ще говорять, проникнення в холод, відбувається набагато інтенсивніше, ніж у вертикальній стіні. 

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image